Загальноосвітній відділ

boys-286245

 

hsms__vu_Яцюк Т.П.==_14

Яцюк Тетяна Петрівна - керівник відділу, заступник директора з навчально-виховної роботи      

                                       

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

 
hsms__vu_Сердюк Н.М.==_14

Сердюк Наталія Миколаївна - вчитель вищої категорії, голова методичного об’єднання

Доценко В.П.

Доценко Вікторія Петрівна — спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

hsms__vu_Богданова Т.Г.=hsms-002$=B_L9F_0256

Богданова Тетяна Георгіївна - спеціаліст першої категорії

hsms__vu_Богданович І.В.==_14

Богданович Ірина Вікторівна - спеціаліст першої категорії

Юля

Кулік Юлія Михайлівна - спеціаліст другої категорії

 

hsms__vu_Потарикіна І.О.==_15

Потарикіна Ірина Олександрівна — спеціаліст першої категорії

hsms__vu_Семененко І.М.==_13

Семененко Ірина Михайлівна - спеціаліст вищої категорії

hsms__vu_Столярова Е.В.==_15

Столярова Олена Валеріївна — спеціаліст першої категорії


Методичне об’єднання вчителів-словесників

hsms__vu_Оконевська О.М.==_14

Оконевська Ольга Максимівна — вчитель російської мови, зарубіжної літератури; вчитель-методист, Відмінник народної освіти України

hsms__vu_Тимченко Т.П.==_15

Тимченко  Тамара   Петрівна   —  вчитель української мови та літератури;  спеціаліст вищої категорії, старший учитель, голова методичного об’єднання

hsms__vu_Яцюк Т.П.==_14

Яцюк Тетяна Петрівна — вчитель української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії, старший учитель

hsms__vu_Новаковская И.В.==_13

Новаковська Ірина Вікторівна - учитель української мови та літератури, вчитель першої кваліфікаційної категорії

 

Методичне об’єднання вчителів іноземних мов

hsms__vu_Белоусова Т.Ф.==_13

Білоусова Тетяна Федорівна - вчитель німецької мови; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

hsms__vu_Зинченко А.К.==_уая_08

Зінченко Антоніна Климентіївна — вчитель англійської мови; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, голова методичного об’єднання

hsms__vu_Богданова Т.Г.=hsms-002$=B_L9F_0256и

Чубенко Тетяна Володимирівна — вчитель англійської мови; вчитель вищої категорії, старший учитель


 

Методичне об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін

hsms__vu_Баурина И.В.==_15

Бауріна Інна Володимирівна - вчитель математики та інформатики, спеціаліст вищої категорії

hsms__vu_Борщёва Н.Т.==_14

Борщова Ніна Тихонівна — учитель математики; спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об’єднання

hsms__vu_Бурдін С.В.==_13

Бурдін Сергій Вікторович - учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

hsms__vu_Лялина Т.Е.==_13

Ляліна Тетяна Євгенівна - учитель хімії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист

 

hsms__vu_Колодяжная Е.М.==_14

Колодяжна Олена Максимівна — учитель біології; вчитель вищої категорії, вчитель-методист

 

hsms__vu_Розумный А.С.==_умт_08

Розумний Олександр Сергійович — учитель математики, фізики; спеціаліст першої категорії

 


Методичне об’єднання вчителів історії та географії

 
hsms__vu_Демченко О.Л. ==_15

Демченко Ольга Леонідівна — вчитель історії, правознавства, спеціаліст першої категорії, голова методичного об’єднання

hsms__fff_Рябчинський Б.В.

Рябчинський Богдан Віталійович - вчитель історії та правознавства; спеціаліст

 


 Методичне об’єднання вчителів фізичної культури, Захисту Вітчизни, основ здоров’я

hsms__vu_Волчеко О.М.==_14

Волченко Ольга Михайлівна - вчитель фізичного виховання, Основ здоров’я, Захисту Вітчизни; вчитель першої категорії

hsms__vu_Горшенін О.Р.==_13

Горшенін Олег Рулертович - учитель Захисту Вітчизни, спеціаліст другої категорії

hsms__vu_Шаповалов В.А.==_15

Шаповалов Віктор Олександрович — вчитель фізичного виховання, спеціаліст


  Методичне об’єднання класних керівників

​​

hsms__vu_Столярова Е.В.==_15

Столярова Олена Валеріївна   3-А

hsms__vu_Богданова Т.Г.=hsms-002$=B_L9F_0256

Богданова Тетяна Георгіївна   3-Б

hsms__vu_Потарикіна І.О.==_15

Потарикіна Ірина Олександрівна 4-А

hsms__vu_Богданович І.В.==_14

Богданович Ірина Вікторівна 4-Б

hsms__vu_Сердюк Н.М.==_14

Сердюк Наталія Миколаївна   1-А

Доценко В.П.

Доценко Вікторія Петрівна, голова методичного об’єднання класних керівників    1-Б

hsms__vu_Семененко І.М.==_13

Семененко Ірина Михайлівна   2-А

Юля

 Кулік Юлія  Михайлівна    2-Б

 

hsms__vu_Демченко О.Л. ==_15

Демченко Ольга Леонідівна   7-А

hsms__vu_Тимченко Т.П.==_15

Тимченко Тамара Петрівна    7-Б

hsms__fff_Рябчинський Б.В.

Рябчинський Богдан Віталійович 8-А

hsms__vu_Зинченко А.К.==_уая_08

Зінченко Антоніна Климентіївна 8-Б

hsms__vu_Белоусова Т.Ф.==_13

Білоусова Тетяна Федорівна    9-А

hsms__vu_Баурина И.В.==_15

Бауріна Інна Володимирівна   9-Б

hsms__vu_Розумный А.С.==_умт_08

Розумний Олександр Сергійович 10-Б

 

 

hsms__vu_Богданова Т.Г.=hsms-002$=B_L9F_0256и

Чубенко Тетяна Володимирівна 11 клас

 hsms__vu_Волчеко О.М.==_14

Волченко Ольга Михайлівна

5-А клас

 hsms__vu_Шаповалов В.А.==_15

Шаповалов Віктор Олександрович

5-Б клас

​​

 hsms__vu_Новаковская И.В.==_13

Новаковська Ірина Вікторівна

6-А

 

 hsms__vu_Борщёва Н.Т.==_14

Борщова Ніна Тихонівна

 6-Б

 

Сапицька Тетяна Миколаъвна

Сапицька Тетяна Миколаївна вихователь групи продовженого дня

IMG_9115

Ткачова Ірина Григорівна вихователь групи продовженого дня

 

психолог

Васильченко Вероніка         Євгеніївна                    шкільний психолог