СПИСОК УЧАСНИКIВ

Список учасників ХІІІ міжнародного конкурсу юних піаністів В.Крайнєва.
Номінація “Дебют”
І група

1. Бессонова Віталіна (Україна) Vitalina Bessonova (Ukraine)

2. Головін Артем (Україна) Artem Golovin (Ukraine)

3. Елдес Аміра (Казахстан) Amira Yeldes (Kazakhstan)

4. Кашубайте Кая (Литва) Kaja Kasubaite (Lithuania)

5. Кашубайте Клея (Литва) Kleja Kasubaite (Lithuania)

6. Мельникова Єлизавета (Україна) Elyzaveta Melnykova (Ukraine)

7. Федюрко Олександр (Україна) Olexandr Fedyurko (Ukraine)

8.Шелдунов Корній (Україна) Korniy Sheldunov (Ukraine)

ІІ група
9. Васильєва Людмила (Україна) Liudmila Vasilieva (Ukraine)

10. Габрук Юлія (Україна) Yulia Gabruk (Ukraine)

11. Гребньова Кіра (Україна) Kira Grebniova (Ukraine)

12. Діонісьєва-Македонська Дар’я (Україна) Daria Dionisieva-Makedonska (Ukraine)

13. Карапетян Софія (Україна) Sofia Karapetian (Ukraine)

14. Ковалевський Єлисей (Україна) Yelisey Kovalevskiy (Ukraine)

15. Мішкурова Софія (Україна) Sofia Mishkurova (Ukraine)

16. Мотора Валерія (Україна) Valeria Motora (Ukraine)

17. Овдійчук Станіслава (Україна) Stanislava Ovdiychuk (Ukraine)

18. Романій Денис (Україна) Denis Romaniy (Ukraine)

19. Стогнушенко Діана (Україна) Diana Stognushenko (Ukraine)

20. Тер-Карапетянц Анна (Україна) Anna Ter-Karapetiants (Ukraine)

21. Трефілова Ксенія (Україна) Ksenia Trefilova (Ukraine)

ІІІ група

22. Білицька Олександра (Україна) Olexandra Bilitska (Ukraine)

23. Захарова Софія (Україна) Sofia Zakharova (Ukraine)

24. Кравченко Наталя (Україна) Natalia Kravchenko (Ukraine)

25. Лавріненко Юлія (Україна) Yulia Lavrinenko (Ukraine)

26. Маресьєв Михайло (Україна) Mykhailo Maresiev (Ukraine)

27. Матіяш Анастасія (Україна) Anastasia Matiyash (Ukraine)

28. Німенська Олександра (Україна) Olexandra Nimenska (Ukraine)

29. Рудь Анастасія (Україна) Anastasia Rud (Ukraine)

30. Терлецький Богдан (Україна) Bogdan Terletskiy (Ukraine)

31. Фесик Назарій (Україна) Nazariy Fesyk (Ukraine)

Номінація “Юний майстер” “Young Master”
Молодша група (Junior section)
1. Бахмут Єгор (Україна) Yehor Bakhmut (Ukraine)

2. Гао Ричард (Канада) Richard Gao (Canada)

3. Гудман Силвіа Маріель (Україна) Sylvia Mariel Hudman (Ukraine)

4. Ма Лерой(Австралія) Leroy Ma (Australia)

5. Міхлін Артур (Казахстан) Artur Mykhlyn (Kazakhstan)

6.Олійник Олександр (Україна) Oleksandr Oliinyk (Ukraine)

7. Пунг Рае Ю (Австралія) Rae Yue Pung (Australia)

8. Саннікова Дар’я (Україна) Daria Sannikova (Ukraine)

9. Сєда Орина (Україна) Oryna Sieda (Ukraine)

Старша група (Senior section)

10. Буза Меліка (Австрія) Melika Buza (Austria)

11. Габрук Анна (Україна) Anna Habruk (Ukraine)

12. Говтва Єва (Україна) Yeva Hovtva (Ukraine)

13. Гьян Маріа (США) Maria Gyan (USA)

14. Даунорайте Мільда (Литва) Milda Daunoraite (Lithuania)

15. Зара Беніто (Україна) Benito Zara (Ukraine)

16. Іваницький Марк (Україна) Mark Ivanytskyi (Ukraine)

17. Кікабідзе Тсісана (Грузія) Tsisana Kikabidze (Georgia)

18. Клименко Марія (Україна) Mariia Klymenko (Ukraine)

19. Кравець Дмитро (Україна) Dmytro Kravets (Ukraine)

20. Кургузова Марія (Україна) Mariia Kurhuzova (Ukraine)

21. Мирошниченко Микола (Україна) Mykola Myroshnychenko (Ukraine)

22. Праженіца Павол (Чехія) Pavol Prazenica (Chech Republic)

23. Рожественна Олена (Україна) Olena Rozhestvenna (Ukraine)

24. Фролу Кіра (Румунія) Kira Frolu (Romania)

25. Чекановська Софія (Україна) Sofiіa Chekanovska (Ukraine)

26. Чупріна Марія (Україна) Mariіa Chuprina (Ukraine)

27. Шахназарян Арсен (Україна) Arsen Shakhnazarian (Ukraine)

28. Штирбу Олександр (Україна) Oleksandr Shtyrbu (Ukraine)