Про бібліотеку

library-82167

  Наша бібліотека, як і школа,  відкрита 1 вересня 1943 року. З того часу її користувачами були більш  п’яти тисяч читачів.

  До послуг наших читачів три комп’ютери з виходом в Інтернет.  Учні та педагоги можуть знаходити інформацію, що їх цікавить в І   Інтернеті,    та зберігати її на свої електронні носії.

  У пошуку інформації читачам допомагають алфавітний та систематичний каталоги.

  Наша шкільна бібліотека – це зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналів!

БІБЛІОТЕКА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА
ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ШКОЛИ

    Робота бібліотеки Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат спрямована на виховання в учнів інформаційної культури, любові до книги, культури читання, уміння користуватися бібліотекою, а також забезпечення різноманітного змісту навчально-виховного процесу.

     Пріорітетною є виховна функція бібліотеки, а особливо моральне-етичне та духовне виховання учнів школи. Роль бібліотеки в житті школи незаперечна.

     Для вчителів та учнів створено всі умови для користування бібліотечним фондом та його збереженням. Бібліотека має окремий абонемент, читальний зал, книгосховище для підручників. Відкритий доступ фонду на абонементі дозволяє краще роздивитися тематичні полички, погортати книгу, а в читальному залі попрацювати вдумливо з книгою, періодикою, обмінятися думками.

     З основами бібліотечно-бібліографічної грамотності діти знайомляться не тільки на екскурсіях до бібліотеки, бібліотечних уроках, але під час масової роботи, яку проводить бібліотека спільно з класними керівниками школи.

     Найбільш популярними формами роботи є книжкові виставки, які адресовані як учителям, так і учням, а саме: «Гетьмани України», «Наш скарб – рідна мова», «Довідкове бюро читача», «Таланти української літератури», «Творчість педагогів-музикантів» та ін.

Бібліотека велику увагу приділяє дбайливому ставленню учнів до книги, вихованню шанобливого відношення до друкованих видань. Приємно, що діти користуються послугами шкільної бібліотеки. Приходять самі, залучаючи своїх друзів, набирають книжок на вихідні і канікули, щиро радіють, отримавши щось новеньке. Бібліотека поповнює фонд за рахунок акції «Подаруй книгу бібліотеці».

      Важливим напрямом роботи нашої бібліотеки є виховна функція, спямована на реалізацію основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів:  ціннісне ставлення до себе, до родини, держави, природи, культури, мистецства.


БІБЛІОТЕЧНІ ПРАВИЛА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

 


Структура бібліотеки

Абонемент

На абонементі здійснюється видача художньої, нотної, музичної та навчально-методичної літератури.

Читальний зал

У читальному залі до послуг читачів бібліотеки:

  • Місця для читання книг та періодичних видань;
  • Комп’ютерний та копіювальний блок;
  • Каталоги та картотеки  


Ми пропонуємо:

1. Книги для наймолодших школярів;
2. Пізнавальну літературу для допитливих;
3. Казки народів світу;
4. Музичну та нотну літературу;
5. Художню літературу на будь який смак;
6. Енциклопедії, словники і довідники;
7. Вихід до мережи Інтернет.

Ми чекаємо вас:
З понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-00
У суботу з 9-00 до 14-00
Неділя – вихідний